Brillantsolitär 0,554 ct (grav.)
Weißgold 585, RW 51, 4,5 gøG4
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
19.01.2021 - 15:08
- Vyvolávací cena:
Weißgold 585, RW 51, 4,5 gøG4
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 19.01.2021 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Linz |
Položky z jiných aukcí
- Altschliffbrillant/Smaragd Armkette
- Altschliffdiamant Brosche zus. ca. 0,20 ct
- LKW "VW Caddy Kastenwagen 2.0 TDI 4Motion (Euro 5)",